معاملات برخط:
با استفاده از سامانه معاملات برخط کارگزاری صباجهاد ، سرمایه گذار قادر است در طول زمان معاملات و از هر مکانی که امکان دسترسی به اینترنت وجود دارد، همانند یک معامله گر به سامانه معاملاتی بورس متصل و معاملات خود را به صورت مستقیم انجام دهد.
همراه تریدر :
مشتریانی که علاقمند به انجام معاملات از طریق تلفن همراه هستند می توانند با نصب این نرم افزار برروی تلفن همراه، معاملات خود را انجام دهند.
معاملات اینترنتی:
سرمایه گذار در هر مکانی که امکان دسترسی به اینترنت وجود دارد، قادر به ارسال درخواست خرید و فروش خواهد بود. در این نوع معامله پس از امضای قرارداد با کارگزاری صباجهاد، مشتری نام کاربری و رمز عبور خود را دریافت و سپس از طریق اینترنت سفارش خود را به کارگزار ارسال می کند و پس از تماس با کارگزاری صباجهاد سفارش خود را اعلام می نماید؛ در ادامه کارگزاری صباجهاد سفارش را از طریق معامله گران خود وارد سامانه معاملات می نماید.
مرکز تماس (کال سنتر) :
سامانه"معاملات با استفاده از مركز تماس" ابزاری جديد در بازار سرمايه است كه منافع سرمايه گذاران و كارگزاران را به صورت توام تامين مي كند. در اين سامانه مشتري مي تواند پس از عقد قرارداد مربوطه و دريافت نام كاربري با شركت كارگزاري صباجهاد تماس گرفته و پس از وارد كردن نام كاربري و رمز عبور، به يكي از معامله گران متصل شود پس از اتصال تماس، معامله گر تمامي مشخصات، گردش حساب و سابقه سفارشات مشتري را بر روي صفحه مانيتور مشاهده می کند و با پرسش سوالات امنيتي از پيش تعيين شده توسط مشتری، از صحت کاربر مطمئن می شود. پس از آن مشتري سفارش معاملاتي خود را به صورت شفاف به معامله گر اعلام و سفارش مربوطه وارد سيستم معاملات می شود. پس ازاعمال سفارش، مشتري مي تواند با نام كاربري و رمز عبور خود در وب سايت شركت كارگزاري صباجهاد جزئيات معاملات انجام شده را مشاهده نماید.